kuo mes galime būti naudingi

PASLAUGOS

Individuali konsultacija

Konsultacija teikiama atvykus į sklypą. Konsultuojame dizaino sklypo klausimais ir siekiame, kad želdynų įrengimas Jums būtų sklandus. Konsultuojame dizaino sklypo klausimais. Išsiaiškiname kliento poreikius, įvertiname esamą sklypo ar želdyno situaciją (esamus augalus, dirvožemį, nuolydžius, šviesos kiekį ir kt.). Teikiame siūlymus kur ir kokias funkcines zonas pasirinkti sklype, kaip efektyviau atnaujinti ar įrengti želdyną, kaip išspręsti esančius funkcinius klausimus (sklype nelygumų išlyginimas, komunikacijų dangčių „paslėpimas“, ir kt.), kokį želdyno dizainą ir augalus rinktis. Pateikiame skirtingų želdynų stilių pavyzdžius bei augalų grupių derinius. Konsultacijos metu nubraižome pirminę sklypo apželdinimo idėją ir padedame klientui susikurti sklypo bei želdyno dizainą.

Konsultacijos trukmė: 1,5 val.

Želdynų įrengimas: nuotraukoje želdyno vaizdas

Vizualizacija ir projektavimas

Sklypo kraštovaizdžio ar želdyno planą klientui pateikiame dvimatėje (2D) ir trimatėje (3D) erdvėse. Šiame plane yra nurodomos funkcinės sklypo zonos, mažoji architektūra, augalai, jų grupės ir pavadinimai, dydis, aukštis bei spalvingumas. Šiame plane klientas mato vizualiai aiškų sklypo vaizdą.

Želdynų įrengimas: nuotraukoje želdyno vizualizacija

Projekto įgyvendinimas

Želdynų įrengimas yra procesas, reikalaujantis tinkamo pasiruošimo ir sistemingo darbo pastangų. Mes įgyvendiname želdyno projektą. Kraštovaizdžio projekto įgyvendinimui klientas pasirenka dizainerės siūlomus arba savo turimus rangovus. Įgyvendinus želdyno įrengimo projektą, klientui pateikiame pasodintų augalų priežiūros instrukcijas.

Želdynų įrengimas: nuotraukoje pievos vaizdas

Želdynų priežiūra

Įgyvendinus želdyno projektą, vykdome jo priežiūrą ir tvarkymą viso sezono metu. Arba konsultuojame želdinių priežiūros klausimais ir pateikiame pasodintų augalų priežiūros instrukcijos ir paslaugos.

Želdynų įrengimas: nuotraukoje gerai prižiūrimos vejos vaizdas